Bielsko-Biała ul. Sarni Stok 1

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sarni Stok 1
tel: 33 82 83 600 lub 33 82 83 601
fax: 33 82 83 602 lub 33 81 24 318
magazyn: 33 82 83 620, 33 81 64 499
serwis: 33 49 95 703 lub 704
e-mail: sekretariat@inter-welm.pl
e-mail serwisu: serwis@inter-welm.pl

Części zamienne i akcesoria
Godziny otwarcia:
pon – pt. : 9.00 – 19.00
sob. : 9.00 – 15.00

tel: 33 82 83 620
tel: 33 81 64 499


Osoba kontaktowa:
e-mail: vw.magazyn@inter-welm.pl
Samochody użytkowe
Godziny otwarcia
pon - pt: 9.00 – 18.00
sob: 9.00 – 15.00

Szymon Korczyński
Kierownik działu Sprzedaży VWU
tel: 33 82 83 610
tel.kom: 600 916 016
e-mail: s.korczynski@inter-welm.pl

Patryk Zemanek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel: 33 49 95 741
tel.kom: 600 910 410
e-mail: p.zemanek@inter-welm.pl


Osoba kontaktowa: Kierownik Salonu Sprzedaży VW Andrzej Król
tel: 33 82 83 600
e-mail: sekretariat@inter-welm.pl
Serwis
Godziny otwarcia:
pon – pt: 7.00 – 19.00
sob: 9.00 – 15.00

Recepcja telefoniczna:
tel: 33 49 95 703
tel: 33 49 95 704
email: serwis@inter-welm.pl

Tomasz Bajak
Doradca Serwisowy
tel.33 49 95 703
e-mail: t.bajak@inter-welm.pl


Mirosław Krużołek
Doradca Serwisowy
tel. 33 49 95 703
e-mail: m.kruzolek@inter-welm.pl

Marcin Błachut
Doradca Serwisowy
tel. 33 49 95 703
e-mail: m.blachut@inter-welm.pl

Eliza Lasota
Doradca Serwisowy
tel.33 49 95 703
e-mail: e.lasota@inter-welm.pl



Osoba kontaktowa: Kierownik Serwisu Wojciech Plewnia
tel: 693 556 050
e-mail: w.plewnia@inter-welm.pl
Samochody osobowe
Godziny otwarcia
pon - pt: 9.00 – 18.00
sob: 9.00 – 15.00

Jarosław Dyczek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel: 33 82 83 630
tel.kom: 600 952 262
e-mail: j.dyczek@inter-welm.pl

Marta Bartas
Specjalista ds. Sprzedaży
tel: 33 49 95 740
tel.kom: 600 916 216
e-mail: m.bartas@inter-welm.pl

Łukasz Gruszka
Specjalista ds. Sprzedaży
tel: 33 82 83 612
tel.kom: 882 026 371
e-mail: l.gruszka@inter-welm.pl

Joanna Banot
Asystentka Działu Sprzedaży VW
tel: 33 82 83 612
e-mail: j.banot@inter-welm.pl



Osoba kontaktowa: Kierownik Salonu Sprzedaży VW Andrzej Król
tel: 33 82 83 600
e-mail: sekretariat@inter-welm.pl
© Volkswagen 2018  |  Polityka Prywatności  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce